Untitled-2.fw_ (1)

Virtuālās realitātes briļļu noma

Vienkārša un ērta piegādes sistēma

1. Piegāde ar DPD pakomātu. Mēs gan jums aizsūtīsim brilles, gan sagatavosim uzlīmi, lai pēc tam tās Jūs mums atsūtat atpakaļ.

1. Brauc pakaļ pats uz Teiku (netālu no Alfas). Mēs atstāsim brilles mūsu pašu VR pakomāta kastē un iedosim Jums kodu. Varat savākt brilles jebkurā jums vēlamajā laikā. Sīkāka saņemšanas instrukcija šeit.

Lieliska cena un pieredze, īrējot divus virtuālās realitātes komplektus vienlaicīgi

Atrasties virtuālajās pasaulēs divatā (multiplayer režīmā) ir īpaši aizraujoši, tādēļ mēs piedāvājam īrēt uzreiz 2 komplektus par īpaši izdevīgu cenu. Tādā veidā jums abiem ir iespēja atrasties vienā virtuālā vidē un savstarpēji sadarboties, lai sasniegtu mērķi (piemēram, spēlējot virtuālo frīsbiju, dejojot kopā virtuālajā deju zālē vai apskatot Ēģiptes piramīdas kopā).  Par speciālo cenu interesējaties rakstot mums whatsapp.

VR komplektu nomas cenas

Cenas komplektiem atkarīgas no īres laika un modeļa. Tās ir robežās no 30 līdz 50 eur. Ja vēlaties īrēt uzreiz divus komplektus, uzrakstiet mums whatsapp un mēs jums iedosim jauku atlaidi:) Spied šeit, lai redzētu visas cenas.

VR Centrs komplektācija

  • Vidēji 12 jaunas spēles gadā (vidēji katru mēnesi 1 jauna spēle). Spēļu katalogu skatīt šeit.
  • Oculus Quest 3 vai Quest 2 brilles un kontrolieri
  • Papildus extra polsterējums galvas aizmugurē (izņemot Standarta komplektu)
  • Maināma higēniska uzlika no mākslīgās ādas briļļu daļai, kas saskarās ar seju (izņemot standarta komplektu)
  • Dezinfekcijas līdzeklis tīrīšanai
  • Extra AA 2 akumulatori
  • Speciāla soma pārvadāšanai

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Tikai VR Centrs standarta Oculus Quest komplektā iekļautais speciālais  papildaprīkojums nodrošinās jūsu pirmo virtuālo pieredzi patīkamu un komfortablu!

Mēs esam samazinājuši cilvēkresursu izmaksas līdz minimumam. Piemēram piegādes notiek no viena klientu uz otru. Klienti paši rūpējas, lai produkts būtu higēniski tīrs. Klients pats saņem un nosūta virtuālo realitātes komplektu ar DPD pakomātu starpniecību. Mūsu virtuālo briļļu noslogojums ir pastāvīgs. Mūsu stratēģija ir piedāvāt produktu par draudzīgi zemu cenu daudziem klientiem nevis gaidīt vienu ”īpašo” klientu kurš būs gatvas par produktu maksāt daudz dārgāk.

Katra klienta pienākums pirms nosūtīšans ir iziet cauri šim checklist, kuru izpildot ar klāt pievienotajiem dezinfekcijas līdzekļiem brilles pie nākamā lietotāja nonāks tīras un labā stāvoklī.

Jā, tas ir iespējams, jo mēs savu komplektu esam papildinājuši ar speciāliem Oculus Quest lēcu aizsargiem, kas samazina iespēju saskrāpēt VR brilles. Tomēr no komforta viedokļa iesakām pēc iespējas lietot kontaktlēcas, lai pieredze būtu patīkamāka.

Lai preci atsūtītu atpakaļ, tā Jums ir jāiepako un jāuzlīmē virsū uzlīme, kura ir jau pievienota komplektam vai kuru Jums pašam būs jāizdrukā mājās.  Tad koplekts ir jāievieto kāda no DPD pakomātiem . Tas arī viss!

17 dienas ieskaitot transportēšanas laku. Transportēšana ar DPD pakomātu parasti aizņem 1-2 darba dienas. Prece tiek izsūtīta otrdienā, un trešdien vai ceturtdien tā ir pie Jums. Tad atpakaļ ar DPD Jums ir jānosūta otrdien vai nu atpakaļ mums vai arī nākamajam klientam. Tātad būtībā Jums ir 5 dienas, kad virtuālo briļļu komplekts atrodas Jūsu lietošanā. Izņēmuma kārtā (svētkos, vai pie lielas DPD noslodzes) tiek izmantots velokurjers, vai arī klients pats atbrauc pakaļ komplektam. 

Sākt reibt galva var no sliktas kvalitātes spēlēm vai sliktas kvalitātes VR brillēm (piemēram tādām, kuras neseko līdzi galvas kustībai utml.). Mēs ļoti rūpīgi atlasām kvalitatīvas VR spēles kā arī izmantojam modernu ekipējumu, lai Jums šādas problēmas nebūtu.

Virtuālā realitāte ir jauns izklaides veids un tas ir daudz vairāk nekā tikai spēles. VR sniedz iespēju pabūt vietās, kur Jūs nekad neesat bijis, zīmēt 3D pasaulē kā arī daudz ko citu.

Pirms Jūs sākat spēlēt, Jūsu paši atzīmējat laukumu, kurā spēlēt būs droši. Gadījumā, ja tuvojaties šī laukuma robežai, brillēs parādās šī siena un sarkans brīdinājuma signāls. Tā kā sistēma ir ļoti droša, ja Jūsu pats ievērojat brīdinājuma signālu un nepārkāpjiet apzināti robežas.

Virtuālās realitāte komplekts vērtība pārsniedz 800 eur, tā kā mēs aicinām visus klientus ļoti rūpīgi izturēties ar to. Gadīties var visādi, tomēr mēs ticam, ka 99% cilvēku ar to apiesies tā, it kā tas piederētu viņiem pašiem. Tādēļ mēs esam ierobežojuši klienta pašrisku līdz max. 50 eur. Tātad, ja nu notiek sliktākais, un brilles tiek nomestas uz grīdas un tās saplīst, mēs no klienta ieturēsim tikai 50 eur no kartes, kura ir lietota rezervējot VR komplektu.